| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m² (τυπικό) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | 4-συρματόπλεγμα |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 1,14 ιντσών |
| Ψήφισμα | 480*800 Pixels |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 πινές |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ψήφισμα | 540x1080 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 40,6*56,6*2,7 χλστ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Μέγεθος | 1,28 ίντσες |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | MCU/SPI/RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5inches |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος LCD | IPS |
| μέγεθος μονάδας | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Διεπαφή | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Προβολή κατεύθυνσης | Δωρεάν |
| Τύπος LCD | AMOLED, κανονικά μαύρο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Επιφάνεια Luminancee | 250NITS |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |