| فناوری نور پس زمینه | رهبری کرد |
|---|---|
| نوع نمایشگر | سد |
| منبع نور | رهبری سفید |
| شماره پین | 26pin |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23 (میلی متر) |
|---|---|
| منطقه فعال | 14.10 (W) x 28.82 (ساعت) میلی متر |
| تحمل کلی | +/-0.2 میلی متر |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| جهت مشاهده | 160 درجه |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| نور پس زمینه | 4 تراشه LED سفید ، 4pvf = 3.2+1.0V ؛ if = 80ma |
|---|---|
| قطعنامه | بر اساس مدل متفاوت است |
| نمایش | OLED |
| نسبت کنتراست | بر اساس مدل متفاوت است |
| نوع | PMOLED |
| زمان پاسخ | کمتر از 0.01 میلی ثانیه |
|---|---|
| صفحه لمسی | لمس Oncell |
| منطقه فعال | 35.052 (عرض) x 17.516 (ارتفاع) میلیمتر |
| اندازه | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور LCD | SPD0301ZD |
| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| نور پسند | LED سبز زرد |
|---|---|
| استاندارد | ISO9001: 2008 ، ROHS |
| منبع تغذیه | 5 ولت |
| دیدگاه | ساعت 6 |
| ولتاژ رانندگی | 5.0 ولت |
| ابعاد کلی | 24.74 x 16.9 x 1.42 (ملی متر) |
|---|---|
| اندازه نمایشگر | 0.96 اینچ |
| منطقه فعال | 21.74 x 10.86 (ملی متر) |
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| شماره پین | 30pin |