| نام | نمایشگر بخش LCD 7 |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | سفید |
| نوع نمایشگر | HTN منفی، انتقال دهنده |
| دما | 0 تا 50 |
| راننده | AIP31621E |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| منطقه فعال | 27.72 (ح)*27.72 (v) میلی متر |
|---|---|
| دمای | -20 ~+70 |
| تایپ کنید | ال سی دی |
| مشاهده جهت | همه |
| رنگ | تمام رنگ |
| ابعاد | 65.8 X 36.8 X 6.2 میلیمتر |
|---|---|
| اندازه مشاهده | 53.0 × 24.6 میلیمتر |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| زاویه دید | ساعت 6:00 |
| FPC Connect | 10 پین |
| VOP | 5 ولت |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 54 (w)* 43 (ساعت) میلی متر |
| اتصال | cob+pin ، 36 شماره |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| روش محرک | وظیفه 1/4 ، 1/3 تعصب |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |
| رنگ ها | 65 هزار |
|---|---|
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
| گام نقطه ها | 0.162 (W)X0.162 (H) |
| مدل آی سی درایور | ILI9327 |
| اندازه ماژول | 45.04 میلی متر * 77.0 میلی متر * 25.0 میلی متر T |
| وضوح | 128x 64 پیکسل |
|---|---|
| حالت نمایش | fstn |
| کنترل کننده | S6B0724 |
| رابط | COG+FPC ، 10pin |
| فناوری تولید | سد |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| اندازه صفحه نمایش | 3.9 اینچ |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| نوع پنل | IPS |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | Rgb |