| İsim | LCD 7 Segment Ekranı |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Tipi | HTN negatif, aktarıcı |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 ℃ |
| Sürücü ic | AIP31621E |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Tip | LCD |
| Yönü Görüntüle | Tüm |
| Renk | Tam renkli |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| VOP | 5V |
|---|---|
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Bağlayıcı | Cob+pim, 36 sayı |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| çözünürlük | 128x 64 piksel |
|---|---|
| Ekran modu | Fstn |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Bağlayıcı | Cog+FPC, 10pin |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |