| اتصال | سنجاق |
|---|---|
| ابعاد شیشه پوشش | قابل تنظیم |
| FPC Connect | ۳۶ پین |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| Pixel Pitch | 0.17925 میلی متر |
| نوع پنل | IPS |
|---|---|
| درخشندگی سطحی | 250 CD/m² (معمولی) |
| منطقه فعال | 36.72×48.96 میلی متر |
| قابلیت اتصال | اتصال نوع FPC |
| ابعاد کلی | 42.72×60.26×3.5mm |
| روش محرک | وظیفه 1/4 ، 1/3 تعصب |
|---|---|
| ولتاژ عرضه | 5 ولت |
| ظرفیت تولید | 10000 کامپیوتر در ماه |
| کار | 0 تا 50 |
| نوع LCD | tn منفی ، فرستنده |
| رنگ ها | 65 هزار |
|---|---|
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
| گام نقطه ها | 0.162 (W)X0.162 (H) |
| مدل آی سی درایور | ILI9327 |
| اندازه ماژول | 45.04 میلی متر * 77.0 میلی متر * 25.0 میلی متر T |
| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| ماتریس نقاط | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 |
| حالت نمایش | TFT، انتقال دهنده |
| Dot Pitch (W×H) | 0.1462*0.1462 |
| عمل | -20 ~ +70 |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| اندازه وا | 109 ( H ) * 14 (W) mm |
| رنگ | قرمز، آبی یا زرد |
| پارامتر درایو | 1/4 وظیفه 1/3 تعصب |
| ابعاد | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 mm ( T ) |
| زاویه دید | ساعت 12 |
|---|---|
| ابعاد | 42.72 (W) x 59.46 (H) x 2.34 (T) |
| درخشندگی | 400 سی دی بر متر مربع |
| قطعنامه | 240*320 پیکسل |
| اتصال | پلاگین |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| حالت نمایش | سفید |
| نوع LCD | IPS |
| ابعاد | 19.65 (ح)*36.76 (v)*1.6 (د) میلی متر |
| اندازه | 1.47 اینچ |
| رنگ | 262k |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 19.65 (ح)*36.76 (v)*1.6 (د) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| نوع LCD | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 1.47 اینچ |