| Bağlantı | Sabitle |
|---|---|
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| FPC Bağlantısı | 36 iğne |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Piksel Aralığı | 0.17925 mm |
| paneli tipi | IP'ler |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 CD/M² (Tipik) |
| Aktif Alan | 36,72×48,96 mm |
| Bağlantı | FPC tipi bağlantı |
| Genel Boyutlar | 42,72×60,26×3,5 mm |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| LCD tipi | IPS |
| Boyutlar | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Boyut | 1,47 inç |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |