| Verbinding | Pin |
|---|---|
| Bedek de glazen dimensie | Aanpasbaar |
| FPC-verbinding | 36 pinnen |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pixelafstand | 0.17925 mm |
| paneeltype | IPS |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 (typisch) |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
| Connectiviteit | Verbinding van het FPC-type |
| Algemene afmetingen | 42,72×60,26×3,5mm |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Voedingsspanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 10000 pc/maand |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| LCD -type | Tn negatief, transmissief |
| Kleuren weergeven | 65K. |
|---|---|
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
| Puntenhoogte | 0,162(B)X0,162(H) |
| Bestuurder Ic-model | ILI9327 |
| Modulegrootte | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Pin -nummer | 40 pin |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 |
| Verbinden | ZIF FPC 46 mm |
| Schermtype | TFT |
| DOT-matrix | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30~80 |
| Weergavemodus | Transmissive TFT, |
| Puntafstand (B×H) | 0,1462*0,1462 |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Va-maat | 109 (H) * 14 (B) mm |
| kleur | Rood, blauw of geel |
| Aandrijfparameter | 1/4 Plicht 1/3 Bias |
| Afmetingen | 110 (H) * 18 (B) * 1,1 mm (T) |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |