| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Overzichtsdimensie | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Interfacetypen | RGB+SPI |
| Schermgrootte | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinding | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Bedrijfsspanning | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,18 mm |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Contrastverhouding | Tot 10.000:1 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Verbinden | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Aspectratio | 48-52 HRC |
| Overzichtsafmetingen | 26.7x19.26x1.41 (mm) |
| Modulegrootte | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| FPC-verbinding | 30 pinnen |
| Interfacetypen | 6800/8080 parallel, 4-draad SPI en I2C |
| Hoeken bekijken | Alle het Bekijken Hoeken |