| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Typy interfejsów | RGB+SPI |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Połączenie | Podłączanie (można dostosować) |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,18 mm |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
| Współczynnik kontrastu | Do 10 000:1 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
|---|---|
| Łączyć | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| Aspekt | 16:9 |
| Wymiary zarysu | 26.7x19.26x1.41 (mm) |
| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |