| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
|---|---|
| Çözünürlük | 48X88 |
| Renkler | Tek renkli (Beyaz) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz | 12c |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| Görüntüleme Yönü | 80° her yöne |
| Genel Boyutlar | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin numarası | 40 PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,18 mm |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
| Kontrast Oranı | 10.000:1'e kadar |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Bağlantı | Sabitle |
|---|---|
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| FPC Bağlantısı | 36 iğne |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Piksel Aralığı | 0.17925 mm |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Adı | 256x64 SSD1322 OLED ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Türü | AMOLED LCD |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Görüntüle | AMOLED |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |