| منطقه فعال Tft | 48.96 * 73.44 |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| پیکسل پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| درخشندگی نور پس زمینه | 220 سی دی بر متر مربع |
| نوع LCD | STN مثبت |
| نوع نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.96×73.44 میلی متر |
| رابط | RGB/MCU اختیاری |
| درخشندگی | 300 CD/m2 |
| نوع LCD | TFT |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| درخشندگی سطحی | 300 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| رنگ ها | 262 هزار |
| ترتیب پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| منطقه فعال | 61.56 (H)x109.53 (V) |
| منبع نور | LED سفید*6 (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 4.3 اینچ |
| شماره پین ها | 45 پین |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| قابلیت اتصال | وصل کردن (قابل تنظیم) |
| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| دمای ذخیره سازی | -30--80 ℃ |
|---|---|
| برنامه | لوازم الکترونیکی مصرفی ، پوشیدنی های هوشمند و غیره |
| نوع تامین کننده | تولید کننده |
| قطعنامه | 480 x 480 پیکسل |
| جهت مشاهده | همه |
| منبع نور | LED سفید*6 |
|---|---|
| رابط | حصار |
| اندازه صفحه نمایش | 2.2 اینچ |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| قابلیت اتصال | اتصال (قابل تنظیم) |
| اندازه صفحه نمایش | 4 اینچ |
|---|---|
| جهت مشاهده | تمام زاویه دید (80/80/80/80) |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | MIPI |
| نور پس زمینه | 4 عدد ال ای دی |
| رابط | رابط 24 بیتی RGB |
|---|---|
| راننده | OTA5180A |
| اندازه LCD | 4.3 اینچ |
| رنگ | رنگ های 16M |
| وضوح | 480x272 |