| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |