| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| Opslagtemperatuur | -30 tot 80 graden Celsius |
|---|---|
| Schets afmetingen | 42,72*60,26*2,30 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Weergavemodus | Tft |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Puntregeling | 1024*600 |
|---|---|
| Kleur | 16.7 M |
| Actief gebied | 222.72 maal 125.28 |
| Achtergrondverlichting | 24-matrijzen witte led |
| Type | Tft |
| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Omtrekgrootte | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| AA-formaat | 154.21x85.92 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Technologie | LCD-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |
| Drijven IC | NV3041A-01 |
|---|---|
| Schuilplaats | 400cd/m2 |
| Bekijk richting | Alle O'Clock |
| Maat | 4,3 inch |
| Overzichtsdimensie | 105,46x67,10x3,00mm |