| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128x64 pixel |
| VDD | 3.0V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |
| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Dimensionale omtrek | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Weergave | Ronde TFT LCD -display |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Aanraakscherm | Ja |
| schermtype | Tft |
| Maat | 10" TFT |
|---|---|
| Driver IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Schermtype | Tft |
| Interfacetype | RGB |
| Achterlicht | 39-matrijzen wit LED-licht |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| Interface | RGB |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| LCD-type | TFT/TRANSMISSIVE |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |