| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| Anahat boyutunu görüntüle | 59,6 (G) mm x 108,3 (Y) mm x 1,6 (T) mm |
|---|---|
| Ekran ölçeği | 4: 3 |
| Malzeme | TFT |
| FPC Uzunluğu | FPC konektör tipi |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| PIN sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel Türü | IPS |
| Parlaklık | 300 cd/m2 |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |
| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |