| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| nazwisko | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 piksele |
| VDD | 3,0 V |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| zarys wymiarowy | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |