| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Zarys LCM | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| guziki | Odtwórz/pauza, tom, poprzedni, następny |
| Aplikacja | Przemysł, opieka zdrowotna, motoryzacyjny, urządzenia gospodarstwa domowego |
| Interfejs | MCU - SPI 4 Wire |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Dostosuj | wsparcie |
| Kąty widzenia | Całą godzinę |
| Rozmiar | 5,5 cala |
| Zarys LCM wymiar | 76,44 x 135,20 x 3,31 mm |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |