| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| zarys wymiarowy | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Połączenie FPC | 40 pinów |
|---|---|
| Interfejs | MPU 16 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |