| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Napęd IC | OTA7001AC/OTA9960A |
|---|---|
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs LCD | LVDS |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Stosowanie | Notebook LCM, TV-LCM |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Numer pinów | 12 szpilek |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Rozmiar | 1,33 cala |
| Obszar aktywny | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500: 1 |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny (opcjonalnie/konfigurowalny) |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Obszar aktywny | 70,08 (W) X52.56 (h) mm |
| Pitch kropki | 219 (w) x219 (h) um |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ dotyk | z/bez RTP/CTP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Złącze | 14 Pin Socket FPC |
| Typ | IPS |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |