| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| Typ LCD | STN (niebieski), ujemny |
| Typ interfejsu | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Rozmiar zarysu | 48,0 (szer.)* 65,0 (wys.)* 2,8 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |