| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Stroomverbruik | 30W |
| Ingangsspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| interfacetype | RGB |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Opslagtemp | -30- 80 graden |
| Bekijk Engel | 6 uur |
| DOT | 160*128 |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| Pixelarrangement | SPI |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Overzichtsdimensie | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |