| Kleuren weergeven | 65K. |
|---|---|
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
| Puntenhoogte | 0,162(B)X0,162(H) |
| Bestuurder Ic-model | ILI9327 |
| Modulegrootte | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Bestuurder IC | ST7701S |
|---|---|
| Weergavetype | Normaal zwart |
| Kijkhoek | ALLE |
| Maat | 3,0 duim |
| Touchscreen | Nee |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,3 inch |
| Pinnen nummer | 45 spelden |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Connectiviteit | Plugging (aanpasbaar) |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| Weergavegrootte weergave | 59,6 (B) mm x 108,3 (H) mm x 1,6 (D) mm |
|---|---|
| Displayschaal | 4: 3 |
| Materiaal | Tft |
| Fpc-lengte | FPC-schakelaartype |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |