| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Pin -nummer | 40 pin |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 |
| Verbinden | ZIF FPC 46 mm |
| Schermtype | TFT |
| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Schets afmetingen | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Werktemperatuur | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Oplossing | 800*400 pixels |
| Type weergave | Tft |
| Achtergrondverlichting | Laag stroomverbruik |
|---|---|
| Interface | MCU16 beetje |
| Type | TFT, TFT LCD |
| Pixelveld | 480x800 |
| Overzicht mm | 57,86*97,70*3,93MM |
| Pixelhoogte | 0,180 (B) × 0,180 (H) (mm |
|---|---|
| LCD -interface | RGB strook |
| Oplossing | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Type aanraakscherm | weerstand biedend touch screen |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |