| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Dimensionale omtrek | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Weergave | Ronde TFT LCD -display |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Aanraakscherm | Ja |
| schermtype | Tft |
| Maat | 10" TFT |
|---|---|
| Driver IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Schermtype | Tft |
| Interfacetype | RGB |
| Achterlicht | 39-matrijzen wit LED-licht |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| Interface | RGB |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| LCD-type | TFT/TRANSMISSIVE |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Pin -nummer | 40PIN |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Interfacetypen | RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Hoeken bekijken | Alle |
|---|---|
| TFT-interface | MPU 8/16 bits |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Paneelgrootte | 2.2 inch (diagonaal) |
| Bestuurder Ic | Industriële ILI2511 |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |