| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| BOYUTLU ÇİZELGE | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Görüntülemek | Yuvarlak TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran türü | TFT |
| Boyut | 10 inçlik TFT |
|---|---|
| Sürücü ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz Türü | RGB |
| arka ışık | 39-Kalıp Beyaz LED Işık |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Bakış açıları | Tüm |
|---|---|
| TFT Arayüzü | MPU 8/16 bit |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Panel Boyutu | 2,2 inç (diyagonal) |
| Sürücü IC | Endüstriyel ILI2511 |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |