| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Lcm Şeması | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Alan boyutunu görüntüleme | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| düğmeler | Oynat/Duraklat, Hacim, Önceki, Sonraki |
| Başvuru | Endüstri, sağlık, otomotiv, ev aletleri |
| Arayüz | MCU - SPI 4 TEL |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Özelleştirmek | Destek |
| Bakış açıları | tüm saat |
| Boyut | 5.5 inç |
| LCM anahat boyutu | 76,44x135,20x3,31 mm |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |