| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |
| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Driver IC | ST7262 |
| Verrichtingstemperatuur (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD -type | STN ((blauw), negatief |
| interfacetype | 8-bits Parallel, SPI |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |