| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Obszar aktywny | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500: 1 |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny (opcjonalnie/konfigurowalny) |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Nazwa | 2,4 -calowy wyświetlacz ekranu LCD TFT |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| Kolor Gamut | sRGB 100% |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Interfejs | RGB 16 bitów |
|---|---|
| Źródło światła | 8 - Dioda LED Biała |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wyświetlacz TFT okrągły LCD |
| Port | SHENZHEN |
| Typ panelu | IPS |
| Słowo kluczowe | Okrągły kształt |
| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |