| Towar | 3.6 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Definicja interfejsu | RGB 24 bity |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierowca Ic | ST72566 |
| Rozmiar ekranu | 9 cali |
|---|---|
| Obszar aktywny | 198 (wys.) x 111,696 (szer.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Numer pinów | 50 PIN-ów |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Rozmiar modułu | 34,0 * 42,9 Mm * 2,2 T |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Typ ekranu | Tft |
| Interfejs | MCU 8080-8BIT |
| Ogólne wymiary | 36,67 (wys.) X 88,45 (pion.) X 1,61 (gł.) mm |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 3,51 cala |
| Kąt widzenia | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Źródło światła | PROWADZONY |