| Panel boyutu | 5inch (diyagonal) |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Pin sayısı | 40 pim |
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| TFT Arayüzü | RGB |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-47 HAFTA |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Arayüz | 4 Satır SPI |
|---|---|
| Sürücü lC | ILI9488 |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Renkleri Görüntüle | 262k |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD tipi | STN(mavi), Negatif |
| Arayüz türü | 8 bit Paralel, SPI |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |