| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| TFT Aktif Alanı | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel yapılandırması | R.G.B. Dikey Şerit |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 220 CD/m2 |
| LCD tipi | STN Pozitif |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Panel boyutu | 5inch (diyagonal) |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Pin sayısı | 40 pim |
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| TFT Arayüzü | RGB |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |