| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny Tft | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Kierunek oglądania | godzina 12 |
| Konfiguracja piksela | Pionowy pasek RGB |
| Światło tylne Światłość | 220 cd/m2 |
| Typ LCD | STN pozytywny |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |