| زاویه مشاهده | ساعت 6 |
|---|---|
| اندازه | 4.3 اینچ |
| وضوح | 480*272 پیکسل |
| نور پسند | 10 LED سفید |
| نوع LCD | TFT |
| مواد | TFT |
|---|---|
| رابط TFT | RGB |
| درخشندگی نور پس زمینه | 300 CD/m2 |
| Pixel Pitch | 219 (H) x 225 (V) |
| تعداد نقاط | 1280(RGB)*120 |
| منطقه مشاهده | φ101.52mm |
|---|---|
| نوع LCD | TFT LCD |
| رابط LCM | رابط MIPI 4 LANE BIT |
| ابعاد طرح ریزی ماژول | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| بندر | شنژن/هنگ کنگ |
| بعد LCM | 73.03 (ح)*76.48 (v)*2.3 (د) میلی متر |
| پنل لمسی | پشتیبانی از سفارشی سازی CTP&RTP |
| زاویه بینایی | همه |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه نمایشگر | 1.3 اینچ |
| اندازه AA | 23.4 (H) x 23.4 (V) میلی متر |
| فناوری نمایش | TFT LCD |
| منطقه فعال | 48.96 (H)x73.44 (V) |
|---|---|
| کلمات کلیدی | 2ماژول LCD TFT 0.0 اینچی |
| نوع رابط | 4 خط SPI |
| محرک | ILI9488 |
| حالت نمایش | به طور معمول سفید |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| وضوح بهینه | 800*1280 |
| ولتاژ ورودی | 2.8 ~ 3.3 ولت |
| مشاهده جهت | همه |
| کالای | نمایش رنگ 8 اینچی |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| مشاهده جهت | ساعت 6/12 ساعت |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| حالت پلاریزر | منتقل کننده |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| کنتاکتور | پین ، گورخر یا FPC |