| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Actief gebied | 66,52 (B) x33,24 (H) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED-achtergrondverlichting (meestal wit of blauw) |
| Interface | MCU |
| Schermgrootte | 80,0 (B) X 54,0 (H) X 9,7 (D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| MAAT | 0,96 inch |
|---|---|
| Pixelafstand | 0.17925 mm |
| Kijkhoek | 170° horizontaal, 160° verticaal |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | 4 SPI |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| Maat | 1,28 inch |
|---|---|
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MCU/SPI/RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |