| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
|---|---|
| jasność | 180 CD/M2 |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| rozmiar modułu | 79,05 (dł.) X 35,2 (szer.) X 8,04 (wys.) (mm) |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Obszar aktywny | 66,52 (szer.) x33,24 (wys.) |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED (zwykle białe lub niebieskie) |
| Interfejs | MCU |
| Rozmiar ekranu | 80,0 (szer.) X 54,0 (wys.) X 9,7 (gł.) |
| Układ scalony kontrolera | ST7567 |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| ROZMIAR | 0,96 cala |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,17925 mm |
| Kąt widzenia | 170° poziomo, 160° pionowo |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 4 SPI |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Kolor Gamut | 72% NTSC |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Rozmiar | 1,28 cala |
|---|---|
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MCU/SPI/RGB |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| technologia | LCD |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Numer pinów | 19 szpilek |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ wyświetlania | VA LCD |
| Stronniczość | 1/3 |
| Napięcie napędu LCD | 5.0 V. |