| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| actief gebied | 71,86 × 70,18 mm |
|---|---|
| Connectiviteit | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| Lichtbron | Wit LED |
| Maat | 4 inch |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
| Algemene afmetingen | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Weergavegrootte | 0,96 inch |
| Actief gebied | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 30PIN |
| Overzichtsdimensie | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Interfacetypen | RGB+SPI |
| Schermgrootte | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinding | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| Schermtype | lcd-tft |
|---|---|
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Pinnen nummer | 30 pinnen |
| Kijkrichting | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Type weergave | Tft |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |