| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran tipi | TFT |
| aktif alan | 71,86×70,18 mm |
|---|---|
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Boyut | 4 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 420 cd/m2(sirke) |
| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Anahat Boyutu | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Arayüz türleri | RGB+SPI |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Parlaklık | 1000 cd/m² |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Pim numarası | 30 pim |
| Görüntüleme Yönü | 85 °/85 °/85 °/85 ° (CR010) |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Adı | 256x64 SSD1322 OLED ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Türü | AMOLED LCD |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Görüntüle | AMOLED |