| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Kijkrichting | 80° alle richtingen |
| Algemene afmetingen | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin -nummer | 40 pin |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Modulegrootte | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| FPC-verbinding | 30 pinnen |
| Interfacetypen | 6800/8080 parallel, 4-draad SPI en I2C |
| Hoeken bekijken | Alle het Bekijken Hoeken |
| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |
| Weergavetype | TFT |
|---|---|
| Modulegrootte | 57,14 × 96,85 mm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |