| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Ogólne wymiary | 59,60 x 47,3 x 3,4 mm |
| Numer pin | 40 PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |
| Typ wyświetlacza | TFT |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 57,14 × 96,85 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia | LCD |
| Jasność | 300 cd/m2 |