| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 17.6 x 20,6 x 1,45 mm |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Pin -nummer | Speld 28 |
| Interfacetypen | MCU 8bits |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| AA-formaat | 30,60(B) x 40,80(H) |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pin -nummer | 14 Pin |
| Interfacetypen | 4draads SPI |
| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |
| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Driver IC | ST7262 |
| Verrichtingstemperatuur (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Oplossing | 1920 X RGB X 1080 |
|---|---|
| Helderheid | 1500 cd/m² |
| Overzichtsdimensie | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| DisplaySize | 15,6 inch |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |