| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD -type | STN ((blauw), negatief |
| interfacetype | 8-bits Parallel, SPI |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Overzichtsdimensie | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkrichting | IPS volledige kijkhoek ((80/80/80/80) |
| Oplossing | 170 x 320 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT |
|---|---|
| Modulegrootte | 57,14 × 96,85 mm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
|---|---|
| Actief gebied | 154,21×85,92 mm |
| Omtrekgrootte | 164 × 97 × 2,6 mm |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| DisplaySize | 7 inch |
| Pin -nummer | speld 36 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Optiek | 6:00 Kijkrichting |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Glas | TN, negatief, doorlatend |