| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Oppervlakteluminantie | 300 CD/m2 (aanpasbaar) |
| ContrastRatio | 1000:1 |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |