| Helderheid | 350cd/m2 |
|---|---|
| aanraken | CTP |
| Kleuren | 16,7m |
| Schetsen | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| TFT Actief gebied | 48.96 maal 73.44 |
|---|---|
| Richting bekijken | 12 uur |
| pixelconfiguratie | R.G.B. verticale streep |
| Achterlicht Lichtsterkte | 220 Cd/m2 |
| LCD-type | STN positief |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Producttype | T |
|---|---|
| Interface | R |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | L |
| Lichtbron | W |
| Type achtergrondverlichting | L |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |
| Paneelgrootte | 5inch (diagonaal) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| Helderheid | 300 CD / M2 |
| TFT-interface | RGB |