| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny Tft | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Kierunek oglądania | godzina 12 |
| Konfiguracja piksela | Pionowy pasek RGB |
| Światło tylne Światłość | 220 cd/m2 |
| Typ LCD | STN pozytywny |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ produktu | T |
|---|---|
| Interfejs | R |
| Technologia podświetlenia | L |
| Źródło światła | W |
| Typ podświetlenia | L |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Rozmiar panelu | 5 cali (przekątna) |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs TFT | RGB |