| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
|---|---|
| jasność | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Rozmiar konturu | 48,0 (szer.)* 65,0 (wys.)* 2,8 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Połączenie FPC | 24 szpilki |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 80° we wszystkich kierunkach (CR ≥ 10) |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |