| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Anahat Boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Pim numarası | 40pin |
| Yüzey Parlaklığı | 300 Cd/m2 ( Özelleştirilebilir ) |
| KontrastRatio | 1000:1 |
| FPC Bağlantısı | 24 pin |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ödeme Koşulları | 420 cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka ışık türü | Nükleer Santral |
| Görüş Açısı | 80° her yöne (CR ≥ 10) |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 piksel |
| Arayüz türleri | 16 bit Paralel (DBI Tip B) |
| OEM / DOM | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |