| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Genel Boyutlar | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz türleri | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila +85 ℃ |
| Ödeme Koşulları | 60 Cd/m2 |
| arka ışık | LED Yan ışık tipi |
|---|---|
| Arayüz türü | SPI |
| Sürmek | ST7789V |
| LCD aktif alan | 33.48*44.64 |
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Anahat boyutları | 235x143x5,9 mm |
|---|---|
| Nokta sayısı | 1024x600 |
| Bağlantı | LVDS |
| Parlaklık | 200 Cd/m2 |
| Menşei | Çin |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |