| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Tegenlicht | LED-zijnlichttype |
|---|---|
| interfacetype | SPI |
| Drijfveer | ST7789V |
| LCD Actief gebied | 33.48*44.64 |
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Schets afmetingen | 235x143x5,9mm |
|---|---|
| Aantal stippen | 1024x600 |
| Connectiviteit | LVDS |
| Helderheid | 200 Cd/m2 |
| Oorsprong | China |
| Interfacetype | LVDS |
|---|---|
| LCD-type | RTP |
| Maat | 8.0 |
| Oplossing | 1024*768 |
| Modulegrootte | 174,00×136,00×2,45mm |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Helderheid | 350cd/m2 |
|---|---|
| aanraken | CTP |
| Kleuren | 16,7m |
| Schetsen | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| TFT Actief gebied | 48.96 maal 73.44 |
|---|---|
| Richting bekijken | 12 uur |
| pixelconfiguratie | R.G.B. verticale streep |
| Achterlicht Lichtsterkte | 220 Cd/m2 |
| LCD-type | STN positief |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |