| ابعاد کلی | 34.3 × 45.5 × 3.8 میلی متر |
|---|---|
| نوع پنل | ال سی دی |
| انواع رابط | I2C |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ تا +85 |
| درخشندگی | 60 سی دی بر متر مربع |
| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| زاویه دید | همه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| وضوح | 240*240 |
| عنصر رانندگی پیکسل | a-si tft |
| کلمات کلیدی | صفحه نمایش LCD 1.33 اینچی |
| ابعاد طرح بندی | 235x143x5.9mm |
|---|---|
| تعداد نقاط | 1024x600 |
| قابلیت اتصال | LVDS |
| روشنایی | 200 سی دی بر متر مربع |
| مبدا | چین |
| نوع رابط | LVDS |
|---|---|
| نوع LCD | RTP |
| اندازه | 8.0 |
| قطعنامه | 1024*768 |
| اندازه ماژول | 174.00×136.00×2.45 میلی متر |
| نقاط تماس | 2 ~ 10 موجود است |
|---|---|
| گام صدا | 0.5 میلی متر |
| سطح سخت | ≥7 ساعت |
| شیشه های یخ زده | لیوان ایتو 1.1 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 105.5*66.2*2.95mm |
| نقطه پیچ | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| اندازه ماژول | 44×44×3.09 میلی متر |
| لامپ های روشنایی پس زمینه | 2 عدد LED |
| رابط | SPI 4 Line BIT Interface |
| روشنایی | 350 سی دی / متر مربع |
|---|---|
| لمس کنید | CTP |
| رنگ | 16.7 متر |
| طرح | 86.80 میلی متر * 56.50 میلی متر * 3.90 میلی متر T |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| منطقه فعال Tft | 48.96 * 73.44 |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| پیکسل پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| درخشندگی نور پس زمینه | 220 سی دی بر متر مربع |
| نوع LCD | STN مثبت |
| انواع رابط | ورودی دیجیتال LVDS |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اتصال | اتصال به برق |
| اندازه صفحه نمایش | 8.0 اینچ |
| زاویه دید | 170 درجه (CR≥10) |