| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Podświetlenie | Typ światła bocznego LED |
|---|---|
| Typ interfejsu | SPI |
| Prowadzić | ST7789V |
| Obszar aktywny LCD | 33.48*44,64 |
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Zarys Wymiary | 235 x 143 x 5,9 mm |
|---|---|
| Liczba kropek | 1024x600 |
| Łączność | LVDS |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny Tft | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Kierunek oglądania | godzina 12 |
| Konfiguracja piksela | Pionowy pasek RGB |
| Światło tylne Światłość | 220 cd/m2 |
| Typ LCD | STN pozytywny |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |